ReGreen Eco™

Folia przeznaczona dla technologii All-Safe™ wykonana w 100% z certyfikowanych materiałów pochodzących z recyklingu

Folia w 100% z recyklingu

ReGreen Eco™ to pierwsza na rynku polskim folia wyprodukowana z materiałów pochodzących w 100% z recyklingu i nadających się do ponownego przetworzenia po zużyciu. Produkt posiada prestiżowy certyfikat GRS (Global Recycled Standard), który potwierdza najwyższą jakość i zgodność z normami recyklingowymi.

Technologia Self-Heal™

Aby wydłużyć żywotność folii zastosowaliśmy powłokę Self-Heal™. Oznacza to, że folia ReGreen Eco™ sama naprawia niewielkie uszkodzenia czy zarysowania powstałe podczas użytkowania telefonu w przeciągu 24 godzin. Self-Heal™ sprawia, że możesz cieszyć się idealnie gładką powierzchnią jeszcze dłużej!

Wyświetlacz wzmocniony do 200%

ReGreen Eco™ chroni wyświetlacz Twojego telefonu jeszcze lepiej. Nawet przy upadku z wysokości cała powierzchnia ekranu jest zabezpieczona aż do 200% lepiej niż bez jakiejkolwiek ochrony. Wybierz ReGreen Eco™ i oszczędź sobie kosztów i czasu poświęconych na wymianę potłuczonego wyświetlacza.

Najwyższej jakości powłoka oleofobowa

Zastosowana powłoka oleofobowa daje lepsze właściwości dotykowe i umożliwia zwiększony poślizg palca, co przekłada się na szybkość i precyzję pracy na ekranie. Co więcej, powłoka ta ułatwia utrzymanie wyświetlacza w czystości, ponieważ jest tak gładka, że kurz po prostu się do niej nie przyczepia.