Rodzaje wykrojów

Standard +

Wykrój Standard + jest największym technicznie możliwym do wykonania z pośród wymienionych. Odległość, która oddziela go od krawędzi to tylko ~0,8 mm. 

Standard+
Standard

Standard

Wykrój Standard pokrywa prawie w całości powierzchnię ekranu. Przeznaczony do stosowania bez etui, lub w połączeniu z etui, które nie zachodzi na ekran. Odległość, która dzieli wykrój od krawędzi wynosi ~1,2 mm.

CaseFriendly

Wykrój Case Friendly, jak sama nazwa wskazuje, doskonale sprawdza się jeśli zależy nam na połączeniu z obudową ochronną. Jest tak za sprawą odległości, która dzieli folię od krawędzi telefonu, tj. ~1,6 mm.

Case Friendly
Notch

Notch

Obecnie wykrój dostępny jest dla najlepiej sprzedających się modeli, natomiast baza dostępnych urządzeń jest na bieżąco aktualizowana. Wykrój posiada większe wycięcie w górnej części wyświetlacza, nie zakrywające notcha, czyli czarną część wyświetlacza. Odległość jaka dzieli wykrój od krawędzi telefonu wynosi ~1,6 mm.

Cover

Wykrój Cover stosujemy w przypadku kiedy chcemy zabezpieczyć również tył naszego telefonu. Sprawdzi się najlepiej w duecie z folią zabezpieczającą ekran. Odległość jaka dzieli wykrój od krawędzi to ~0,8mm

Projekt-strona - grafiki wykrojów